محصولات شرکت

 • فیلم استرچ ( Stretch Film)

  فیلم استرچ این شرکت با استفاده از بکارگیری روش تخت ( Cast Extrusion System ) تولید شده و به دلیل یکنواختی در ضخامت، شفافیت بالا، درصد کشش بیشتر و مقاومت در مقابل سوراخ شدن از لحاظ کیفیت جزوء محصولات جهانی می باشد.
  فیلم استرچ از لحاظ نوع استفاده بر سه گونه است .

  فیلم استرچ ماشینی ( Machine Wrap stretch film )

  سریع ترین و راحترین روش بسته بندی و پالت پیچ کردن محصول استفاده از فیلم استرچ ماشینی بوده و به علت جای گیری دستگاه استرچ رپ درفضای کم و مصرف برق ناچیز پیشرفت شایان توجهی داشته است. ضخامت این نوع فیلم استرچ از ٢٠میکرون الی٤٠میکرون و عرض از ١٠ سانتی متر الی ١٥٠ سانتی متر متغیر بوده و بسته به نوع محصول انتخاب می گردد.


  فیلم استرچ پاور (Power stretch film )

  این نوع فیلم استرچ به دلیل استفاده از مواد اولیه خاص جهت تولید از مزایای بیشتری برخوردار بوده و به علت تحمل درصد کشش بالا و سرعت پیچش در دستگاه های استرچ پالت که ظرفیت تولید بالایی دارند بکار میروند. ضخامت از ٢٠ الی ٣٠ میکرون وعرض از ۵٠ الی ١۵٠ سانتیمتر قابل عرضه می باشد.


  فیلم استرچ دستی ( Hand wrap stretch film )

  این نوع فیلم استرچ به دلیل استفاده به صورت دستی توسط وسیله ای به نام هندرپ ( hand wrap ) استفاده شده و از ضخامت پائینی نسبت به فیلم استرچ ماشینی برخوردار بوده و معمولا ضخامت از 15 تا 20 میکرون متغیرمی باشد . از این فیلم در بسته بندی محصولاتی که برای مسافت نزدیک تعریف شده است استفاده شده و توسط شخص ، لفاف پیچی می گردد .


  مزایای استفاده از فیلم استرچ های شرکت آرتا سان پلاست

  تضمین پایداری کالا تا مقصد
  نیاز به فضای کم
  درصد کشش زیاد
  قابل استفاده به روش های دستی و ماشینی و به صورت رول گردان
  چسبندگی فوق العاده
  با دوام و اقتصادی
  مقاوم در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید (Anti-UV)
  امکان انتخاب در رنگ های مختلف
  مانع نفوذ گرد و غبار و رطوبت
  مناسب جهت مصارف غذائی و صنعتی

 • فیلم استرچ غذائی (Food Grade stretch film)

  این شرکت به دلیل استفاده از آخرین تکنولوژی و فرمولاسیون مربوط به تولید فیلم پلی اتیلن غذائی موفق به تولید استرچ فیلم با گرایش گرید غذائی (Food Grade) شده و جهت مصرف در صنایع غذائی از جمله در کشتارهای گوشت و مرغ ، کارخانجات پرورش قارچ و ... جهت روکش مواد غذائی سرد و گرم کاربرد داشته و به دلیـل چسبندگی فوق العاده و شفافیت منحصر به فرد مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته و در اندک زمان تولید خود جایگزین مناسبی بجای فیلم پی وی سی (PVC) گردیده و ضخامت این نوع فیلم استرچ از 12 الی 15 میکرون و عرض آن از 30 الی 50 سانتی متر متغیر می باشد.


  مزایای استفاده از فیلم استرچ غذائی شرکت آرتا سان پلاست

  مقاومت درمقابل سوراخ شدن و پارگی موضعی
  خاصیت کشندگی فوق العاده زیاد
  مقرون به صرفه بودن بدلیل جرم حجمی پائین نسبت به نوع فیلم PVC

 • فیلم شیرینک (Shrink Film)

  فیلم شیرینک تولیدی این شرکت به لحاظ استفاده از ( Blown oscillating system) که جزء روش آخرین دستاورد و تکنولوژی روز دنیا می باشد به صورت تک لایه و سه لایه تولید شده و از نظر شفافیت ، مقاومت و قابلیت شرینک در سطح عالی بوده و یکنواختی ضخامت و پائین بودن تلرانس از مشخصات محصولات تولید شده می باشد و هم اکنون به جرات می توان گفت که کیفیت فیلم شرینک تولیدی این شرکت با استاندارد های جهانی همسو است .
  ضخامت فیلم شیرینگ از 30 الی 150 میکرون و عرض فیلم از 25 الی 150 سانتی متر بسته به نوع سفارش فیلم متغیر بوده و به صورت کاملا جرقه گیری شده و با افزودنی های مورد نیاز در رنگ و طرح های مختلف عرضه می گردد .


  مزایای استفاده از فیلم شیرینک شرکت آرتا سان پلاست

  شفافیت بالا
  مقاومت بیشتر در مقابل سوراخ شدن و پارگی
  قابلیت شرینک عالی
  صرفه جویی در مصرف انرژی

 • فیلم پشت چسبدار (Protective film )

  شرکت آرتا سان پلاست در پیش بینی طرح توسعه موفق به تولید فیلم پشت چسبدار مطابق با استانداردهای جهانی شده و بدلیل رعایت نکات فنی در عرصه تولید و استفاده از کادر مجرب و کار آزموده و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا نه تنها از لحاظ کیفیت مشابه نوع خارجی و و ارداتی بوده بلکه به خارج از کشور نیز صادرات داشته است . بدلیل تنوع مصرف فیلم های پشت چسبدار به لحاظ رعایت فرمولاسیون ، پروسه و روش تولید کاملا حرفه ای بوده و تمام پارامترهای دخیل در کیفیت کالای ساخته شده بصورت مهندسی طراحی و اجرا می گردد . ضخامت این نوع فیلم ها بسته به نوع مصرف از 30 الی 120 میکرون و عرض از 70 الی 150 سانتی متر متغیر می باشد .


  مزایای استفاده از فیلم پشت چسبدار شرکت آرتا سان پلاست

  یکنواختی لایه چسب در عرض و طول فیلم
  عدم وجود اثرات مخرب ناشی از چسبندگی فیلم بر روی کالا
  مقاوم در مقابل عوامل شیمیائی محیط اطراف
  مقاوم در مقابل تابش نور خورشید
  مقاوم در مقابل سوراخ شدن یا پارگی

 • فیلم چاپدار(Printing film)

  فیلم چاپدار این شرکت بدلیل استفاده از ماشین آلات رتوگراور سیلندر مرکزی و فلکسو با امکان چاپ 6 رنگ با کیفیت چاپ بی نظیر عرضه شده و امکان چاپ بر روی انواع فیلم های پلاستیکی ( فیلم های شیرینک ، پشت چسبدار ، فیلم های پلی اتیلن ) در طرح ها و رنگ های گوناگون از ضخامت 40 الی 150 میکرون و با عرض های از 130 الی 150 سانتی متر عرضه می گردد


 • فیلم استرچ علوفه (Silage Film)

  فیلم استرچ تولیدی جهت بسته بندی علوفه در عرض های 25 ، 50 و 75 سانتیمتر و طول 1500 متر در ضخامت های 25 و 27 میکرون قابل عرضه بوده و مطابق با آخرین دستاوردها و تکنولوژی های روز دنیا تولید شده و کاملا استانداردهای جهانی همسو بوده و در حفظ و نگهداری علوفه نقش بسزایی دارد. در راستای خود کفایی و عدم و ابستگی به واردات کالاهای مذکور ، این شرکت با بهره مندی از فناوری به روزدنیا موفق به عرضه فیلم استرچ سیلاژ به مصرف کنندگان گشته و با هدف صادرات کالای فوق به کشورهای ذینفع گام بلندی درجهت تولید برداشته است .


  مزایای استفاده از فیلم استرچ علوفه شرکت آرتا سان پلاست

  زمان ماندگاری بیشتر
  ارزش غذایی بالاتر
  حفظ کیفیت علوفه
  امکان ذخیره اسید لاکتیک بیشتر
  صرفه جویی در زمان بسته بندی
  سیستم بسته بندی روز دنیا
  امکان بسته بندی علوفه ، یونجه و کاه

 • فیلم کشاورزی مالچ ( Mulch Film )

  فیلم مالچ جهت محافظت خاک در مقابل عوامل جوی مثل باد و باران و حفظ گیاهان در زمستان بکار می رود و از گیاهان در برابر تغییرات دمای شدید خاک و از دست دادن رطوبت آب خاک محافظت می کند . یکی از عمده موارد استفاده فیلم مالچ در کشاورزی جلوگیری از رشد علف های هرز می باشد . فیلم های مالچ تولیدی این شرکت در عرض ها و ضخامت های مختلف بسته به نوع سفارش قابل عرضه به مشتریان محترم بوده و بسته به نوع کاربری محصول در رنگ های مختلف نیز تولید می گردد .


  مزایای استفاده از فیلم کشاورزی مالچ شرکت آرتا سان پلاست

  راندمان بالای آبیاری
  کاهش میزان تبخیر از سطح خاک
  رشد بیشتر ریشه گیاهان
  کاهش میزان علف های هرز تا 70 درصد
  کاهش اختلاف دمای خاک در شبانه روز
  کاهش هزینه های کارگری

 • دستگاه استرچ پالت ( Pallet Stretch )

  گروه بازرگانی دینا واردکننده ماشین آلات بسته بندی و استرچ پالت تلفن : 02188368233  عکس های مرتبط

  مشخصات دستگاه استرچ پالت شرکت آرتا سان پلاست

  مدل دستگاه : ECOSPIR ELC / SX
  برق صنعتی : 380 V - 3 Ph - 50 Hz
  توان : 1KW
  ابعاد دستگاه : DIA x L x H 1500 x 2250 x 2350 mm
  قطر صفحه گردان : 1500mm
  راه اندازی به صورت دستی و اتوماتیک
  امکان برنامه ریزی برای ده روش بسته بندی
  امکان کشش اولیه فیلم قبل از نوار پیچی پالت
  دکمه قطع کن اضطراری
  رعایت ارتفاع استاندارد دستگاه جهت بار گذاری توسط لیفتراک
  امکان توقف دستگاه در هر موقعیت کاری
  امکان افزایش تعداد دورهای نوارپیچی پالت تا 9 دور

اطلاعات تماس

اردبیل، شهرک صنعتی شماره 2
کدپستی : 56135/573
+98-45-33873204-6
+98-45-33873733-5
+98-45-33873207